Novinky

23.06.2017 16:13

Info 2017/09

Spoj do Citova odjíždí zítra v Přerova autobusového nádraží v 9:15 hod. a v Citově u Jednoty je v 9:41 hod. Cena 16,- Kč. Zpáteční bus Citov Jednota - Přerov 14:52 hod. / v Přerově je v 15:17 hod. Vlak Brodek - Přerov odjezd v 16:43 (16:52), nebo v 17:43 (17:52)!!!

—————

09.06.2017 14:55

Info 2017/08

Vyhlášení výsledků letošního ročníku PŠAL proběhne v sobotu 24.6.2017 na koupališti v Citově od 10:00 hod. Jako obvykle proběhne i mini turnaj v šachu. Všichni jste vítáni!

—————

25.05.2017 10:17

Info 2017/07

Ke dni 24.5.2017 byly nahlášeny poslední chybějící výsledky utkání, a to 7. kola mezi Jižní B x Fčelaři a 8. kola mezi Jižní B x Jižní A. Tabulka týmů je již konečná. První až třetí místo obsadili týmy ve stejném pořadí jako v předchozím ročníku. Všem blahopřeji. O vyhlášení budu ještě informovat!

—————

11.05.2017 09:20

Info 2017/06

Do konce soutěže zbývají odehrát poslední dva zápasy a to, mezi týmy Jižní B x Jižní A z 8. kola, Fčelaři x KaRad z 11. kola. Ostatní chybějící dohrávky jsou už dopsány. Druhé místo z loňska obhájil tým ŠK Věž. O třetím pořadí rozhodne právě dohrávka mezi týmy Jižní B a A.

—————

05.05.2017 16:24

Info 2017/05

Rychlá reakce! Už byla odehrána utkání 6. a 13. kola mezi KaRad a Jižní B, a také utkání 7. kola mezi Jižní B a Fčelaři. Výsledky jsou již zahrnuty i do tabulek.

—————

05.05.2017 12:22

Info 2017/04

K dnešnímu dni byly dopsány další výsledky. Dohrávka 3. a 10. kola mezi MEO Fans a Fčelaři, dohrávka 7. a 14. kola mezi ŠK Věž a MEO Fans a dohrávka 14. kola mezi Fčelaři a Jižní B. Termín k odahrání všech kol tak dodržely dva týmy, a to Sokol Citov a MEO Fans.

—————

26.04.2017 12:44

Info 2017/03

Ke dni 25. 4. 2017 byly dopsány další výsledky a to k 1., 5., 6., 8., 11., 12. a 13. kolu, a k 9. kolu je již započtena dohrávka mezi Karlem H. a Standou K. Už nyní je jasné, že loňské vítězství obhájil tým Sokola Citov - blahopřejeme.

—————

22.03.2017 13:08

Info 2017/02

K dnešnímu dni bylo dopsáno dalších šest výsledků a to k 4., 5., 7., 11., 12. a 14. kolu. V tabulkách u týmů KaRad a MEO Fans není započten vzájemný výsledek Karla H. a Standy K., který se má ještě dohrávat.

—————

11.01.2017 14:09

Info 2017/01

17. ročník startuje! Všem se omlouvám za zpoždění začátku ročníku a následné až vražedné tempo tak, abychom odehráli soutěž do konce 18. týdne 2017. Startujeme tento týden tj. nedělí 15.1.2017 - dále viz Rozlosování a Výsledky. Hodně úspěchů a šachu zdar.

—————

11.05.2016 08:33

Info 2016/09

Poslední odehrané utkání 14. kola mezi Jižní B a ŠK Věž 2:2 ukončilo letošní boje a tabulky jsou konečné. Utkání 11. kola mezi ŠK Věž a Karad nebylo odehráno a nakonec jeho výsledek na konečnou podobu tabulky neměl vliv. O pořadí na 2. a 3. místě rozhodovalo skóre. NEZAPOMEŇTE v sobotu 21.5.2016 v...